REFO banner odkazující do eshopu, při kliknutí možnost využít 10% slevu

O firmě REFO, spol. s r. o.

Jsme rodinou firmou z Českých Budějovic, která dodává od roku 1992 materiály a technologie pro výrobu reklamy a tisk. Za ta léta jsme, jak věříme, pochopili, co chtějí zákazníci v oboru, který se stále rozvíjí o nové materiály a technologie v návaznosti na rozvoj elektroniky. Za tato léta jsme si vytvořili vazby s mnoha podnikatelskými subjekty. Pokud tedy něco nenaleznete u nás v nabídce, jsme obvykle schopni to pro Vás sehnat. Můžete se na nás obrátit s požadavkem, jsme tu pro Vás.

V segmentu technologií se zaměřujeme na prodej kvalitních řezacích plotrů a nažehlovacích lisů. V současné době v této kategorii technologie prodáváme řezací plotry GCC a nažehlovací lisy STAHLS. Od roku 2001 jsme oficiálními distributory řezacích plotrů GCC.

V kategorii materiálů se zaměřujeme na spíše na značky, které mají spolehlivou, praxí ověřenou kvalitu, s dobrou cenou. Např.značky MacTac, Avery, Oracal, 3M a další. Pro sítotiskové a tamponové tiskové aplikace jsme dlouholetými dodavateli tiskových barev Wiederhold.


V čem jsme silní

  • Cenová elasticita
  • Osobní přístup k zákazníkovi
  • Dlouholetá zkušnost s potřebami zákazníků v signmakingu
  • Prověřené portfolio
  • Podpora při nestandardních pracovních postupech