Materiály - Speciální fólie

Fólie: Bannerová, Kovová, Magnetická, Reflexní, Tabulová, Wall Art, Fluorescentní, Ochranné fólie, Imitace pískovaného skla, ...


Speciální samolepicí fólie nacházejí uplatnění v alternativních oblastech reklamního průmyslu. Nabízejí inovativní použití samolepicí fólie jako materiálu. Vyberte si ze širokého sortimentu speciálních materiálů, které nabízíme.

V nabídce bannerových fólií máme 20 barev MACsoft 900 - měkké, stabilizované PVC fólie s permanentním akrylovým lepidlem. Fólie MACsoft 900 je určená k polepu PVC plachtoviny a podobných měkkých povrchů.

Dále v našem portfoliu najdete podkladovou fluorescenční fólii Oracal 6510 a Oracal 9510 a to v 7 odstínech. Tato fólie je vhodná jako barevný podklad pro zvýraznění symbolů a to na hasičské vozy, sanitky nebo např. na dopravní značky. Tvoří kontrastní plochu a zvyšuje viditelnost dopravní značky v terénu ve dne, za snížené viditelnosti a v noci.

Také v naší nabídce je fólii imitující lesklé stříbro - Fascal a lesklé zlato Oracal 352 a Oracal 383. Též nabízíme imitaci pískovaného skla s funkcí Bubble Free pro jednodušší aplikaci, Magnetické fólie, Samolepicí fólie na zeď, Tabulové fólie, Safety Vinyl a Ochranné fólie. Celou nabídku speciálních fólií naleznete v internetovém obchodě (tlačítko: "Do e-shopu").