REFO banner odkazující do eshopu, při kliknutí možnost využít 10% slevu

Materiály - Nažehlovací fólie

Nabízíme nažehlovací fólie na textil POLI - Flex, Flock, Stretch, Subli-Flock, Nylon, Blockout, SISER, nažehlovací archy a Stone stencil.


Nažehlovací fólie jsou určeny pro nažehlení na modní oblečení, oblečení pro volný čas, sportovní oblečení, dárkové předměty a mnoho dalšího. Nejdříve se grafika vyřeže na řezacím plotru nebo vytiskne na tiskárně, a poté se pomocí nažehlovacího lisu nažehlí na textil. V naší nabídce nažehlovacích fólií najdete velký výběr fólií nejvyšší kvality.

 • Nažehlovací fólie POLI-TAPE GROUP

  • Nažehlovací fólie POLI-FLEX PREMIUM je vysoce kvalitní polyuretanová nažehlovací matná fólie se samolepicím podkladem.

  • Nažehlovací fólie POLI-FLEX STRETCH je měkká pružná PU fólie s matným povrchem speciálně konstruována pro oděvní nápisy na elastické materiály jako například pro oblečení pro volný čas nebo sport. Poli- Flex STRETCH může být aplikována na bavlnu, polyestr (a jejich směsy), na polyestr/akrylové textil.

  • Nažehlovací fólie POLI-FLEX PEARL GLITTER je materiál pro oděvní nápisy s hrubým třpytivým povrchem. Díky speciální povrchové úpravě jsou částice třpytek chráněny proti otěru, čímž se dosahuje dobré pratelnosti. POLI-FLEX® PEARL GLITTER je vhodný k přenosu na textilie, jako je bavlna, směsi polyester / bavlna a polyester / akryl. Lze použít pro nápisy na tričkách, oblečení pro sport a volný čas, sportovní tašky a propagační předměty.

  • Nažehlovací fólie POLI-FLEX NYLON je matná polyuretanová fólie s tavným lepidlem a lepivou přenosovou fólií k nažehlování na materiály s impregnací a na nylon např. deštníky, nepromokovavé větrovky apod.

  • Nažehlovací fólie POLI-FLEX GLOSSY je polyuretanová nažehlovací fólie s vysoce lesklým povrchem k dispozici v barvě bílé, černé, červené a zlaté.

  • Nažehlovací fólie TRIKOT-FLEX pro polyester je speciální fólie určená na nápisy na trička, dresy, softshell bundy z polyesteru, které mají tendenci způsobovat zbarvení na standardních flex fólií.

  • Nažehlovací semišová fólie SUBLI-FLOCK je vysoce kvalitní tepelně přenosné umělé hedvábí. Používá se k nažehlování textů a grafiky na trička, apod. Výsledky tisku jsou s jasnými a živými barvy díky vysoké hustotě vláken.

  • Nažehlovací fólie POLI-FLEX BLOCKOUT je více vrstvá polyuretanová nažehlovací fólie s vysokou mírou nepropustnosti, s příjemným povrchem na dotek a s blockout vrstvou. Přináší výšší kryti. Výborné řezací vlastnosti. Samolepící plastová podložka umožňuje vynikající separační vlastnosti i pro detailní loga a malá písmena.

 • Nažehlovací tisková fólie SISER Evolution je vhodná pro potisk solventními a ecosolventními inkousty, nebo pro UV tiskárny. Evolution print je tenký, vysoce opacitní materiál příjemný na omak.

 • Nažehlovací fólie SISER VideoFlex je vhodné pro materiály ze 100% bavlny, 100% polyesteru, bavlněných směsí a dalších syntetických látek, vyjma nylonu. Polyesterová nelepivá podkladová fólie.

 • Nažehlovací archy A4 Laser Light a Dark je transfer papír vhodný pro tisk na laserových tiskárnách a kopírkách. Laser Light má výborné tiskové vlastnosti pro nažehlení na bílé podklady, jako jsou trička, mikiny, podložky pro myš, tašky a většina papírových povrchů, jako třeba puzzle. Lasef Dark slouží pro nažehlení na tmavé podklady.

 • Nažehlovací fólie CAD-CUT® Sports Film má hladký, matný povrch zajišťující dokonalé krytí. Může být aplikována ve více vrstvách. Perfektní pro malé detaily. Díky velké nabídce barevných odstínů je vhodná pro jakékoliv designy. Vhodná pro bavlnu, polyestr a směs polyester/bavlny.

 • Nažehlovací tiskové fólie CAD-COLOR® SuperTEK® Gloss Clear Printable s lesklým povrchem vhodná na bílý a světlý textil a CAD-COLOR® SuperTEK® Opaque s výbornou opacitou.

 • Stone stencil Rhine stone šablonová fólie určená pro vytváření designových šablon.

Pokud máte jakýkoliv dotaz (na odstíny, dostupnost, na vlastnosti jednodlivých fólií, ... ), neváhejte nás kontaktovat na email prodejna@refo.cz nebo na telefon 387 222 806. Material můžete objednat také v našem internetovém obchodu.