REFO banner odkazující do eshopu, při kliknutí možnost využít 10% slevu

Materiály - Autofólie

Nabízíme fólie pro polep automobilů, karbonové fólie, ochranné fólie a dekorativní fólie na automobily.


Nabízíme materiály k následujícím účelům:

V nabídce autofólií máme velmi kvalitní 3M Schotchprint 1080 na polep automobilů. Samolepicí dvouvrstvá PVC litá fólie, která poskytuje vynikající opacitu ke skrytí vysoce kontrastních povrchů. Můžete si vybrat mezi 22 odstínů v lesklém provedení a 20 odstínů v matném provedení, které dodáváme v šíři 152 cm.

Na celopolepy automobilů nabízíme značkovou fólii Oracal 970, která disponuje výbornými vlastnosmi pro celopolep automobilů.

Avery Supreme Wrapping je velmi oblibená fólii nejvyšší kvality z litého vinylu. Nabízíme barvy:

Další značka v nabídce na polepy automobilů je iSEE2, hybridní měkčená PVC fólie nejvyšší kvality. Fólii nabízí rozměrovou stálost a dlouhodobou životnost. Autofólie iSEE2 je vhodná, jak pro vnitřní, tak venkovní použití.

Karbonovou fólii u nás seženete ve stejných značkách jako autopolepy, a to <a href=https://material.refo.cz/179-3m-scotchprint-1080-carbon">3M 1080 a Oracal 975.

Ochranou fólii nabízíme Oraguard 270 a Oraguard 280, které jsou vysoce transparentní lesklé polymerové fólie z PVC s vynikající odolností proti UV záření, vyvinutou speciálně na ochranu před odlétajícími kamínky.

Pro dekorativní polepy automobilů doporučuje kvalitní a ozkoušenou fólie Oracal 975. Vybrat si můžete Kartáčovaný hliník, Včelí plásty, Krokodýl, Duna, Vlákno, Emulze a Satén.

Celou nabídku autofólií naleznete v e-shopu (tlačítko "Do eshopu").