Materiály - Autofólie

Nabízíme fólie pro polep automobilů, karbonové fólie, ochranné fólie a dekorativní fólie na automobily.


Nabízíme materiály k následujícím účelům:

  • Polep automobilů
  • Karbonová fólie
  • Ochranné fólie
  • Dekorativní polepy vozidel

V nabídce máme velmi kvalitní 3M Schotchprint 1080 na polep automobilů. Samolepicí dvouvrstvá PVC litá fólie, která poskytuje vynikající opacitu ke skrytí vysoce kontrastních povrchů. Můžete si vybrat mezi 22 odstínů v lesklém provedení a 20 odstínů v matném provedení, které dodáváme v šíři 152 cm.

Na celopolepy automobilů nabízíme také značkovou fólii Oracal 970 a Avery Supreme Wrapping fólii nejvyšší kvality, kdy v naší nabídce naleznete jak barvy lesklé a matné, tak metalické, perleťové, karbonové, kartáčovaný kov, chrom a novinku ColorFlow.

Další značka v nabídce na polepy automobilů je iSEE2, hybridní měkčená PVC fólie nejvyšší kvality. Fólii nabízí rozměrovou stálost a dlouhodobou životnost. Fólie je vhodná, jak pro vnitřní tak venkovní použití.

Karbonovou fólii u nás seženete ve stejných značkách jako autopolepy a to 3M 1080 a Oracal 975.

Ochranou fólii nabízíme jako Oraguard 270 a Oraguard 280, které jsou vysoce transparentní lesklé polymerové fólie z PVC s vynikající odolností proti UV záření, vyvinutou speciálně na ochranu před odlétajícími kamínky. Celkovou nabídku naleznete v e-shopu.